Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG S5200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 160 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

LG S5200 to dość leciwy już telefon, który został zaprezentowany w 2005 roku. Już wtedy uważany był za niezbyt nowoczesną konstrukcję. Urządzenie posiada odtwarzacz obsługujący wiele formatów plików dźwiękowych (WAV, AAC, WMA, SMAF, MIDI, MP3), jednak niestety nie zostało wyposażone w gniazdo dla kart pamięci. Trzeba więc zadowolić się zaledwie 64 MB, co nie jest wystarczające na wszystkie ciekawe motywy i aplikacje.

Inne dodatki również nie są mocną stroną LG S5200. Mamy co prawda aparat, ale ma on tylko rozdzielczości 1,3 mpix, przez co fotografie mogą być wykonywane w rozdzielczości 1280 x 960, a przeciętna optyka przekłada się na niską jakość obrazu. Aparat może również nagrywać klipy wideo w formacie 3GP. Mała pamięć wewnętrzna wyklucza LG S5200 do wykorzystywania w roli odtwarzacza mp3.

Bateria o pojemności 800 mAh nie zapewni długiego czasu pracy – telefon wyłączy się po trzech godzinach rozmowy i dwustu czuwania. Telefon można podłączać do komputera za pośrednictwem złącza USB lub przez Bluetooth, który może być wykorzystywany również do komunikacji z innymi telefonami.

Opinie o LG S5200 są zróżnicowane. Niektórzy narzekają na brak slotu na kartę pamięci, innych drażni oprogramowanie i jakość baterii, z kolei inny uważają że jak na tani telefon, to ma on sporo funkcji i jest przy tym atrakcyjny wizualnie.