Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG S5100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Firma LG jest bardzo znana z produkcji różnego rodzaju aparatów typu klapka. Jednym z takich przykładów jest wydany już jakiś czas temu telefon LG S5100. Opis jego cech charakterystycznych musi zawierać informacje o tym, że telefon działa tylko w sieciach GSM. Poza tym posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 megapiksela z czterokrotnym zoomem. Jest to rozdzielczość niezadowalająca i nie można liczyć na dobrej jakości fotografie. Opinie o LG S5100 są jednak całkiem pozytywne. Jest to telefon skierowany głównie dla kobiet, którym może spodobać się jego klasyczna, aczkolwiek estetyczna obudowa. Jeśli chodzi o gabaryty to LG S5100  mierzy 46 x 90 x 23 mm i waży 95 gram.

Pod względem technologicznym LG S5100 prezentuje się przeciętnie. Pamięć telefonu została ograniczona do 64 MB. Jest to objętość wystarczająca na wgranie podstawowych plików na telefon takich jak gry czy motywy. Na LG S5100 można zrzucić dzwonki w formacie mp3. Poza tym opisywane urządzenie obsłuży pliki polifoniczne. Pojemna bateria pozwoli na rozmowę nawet przez 300 minut oraz czas czuwania wynoszący 300 godzin czyli ponad 12 dni.  Cena LG S5100 nie należy do najbardziej wygórowanych. Jest telefon o podstawowych funkcjach, toteż można go znaleźć w przyzwoitej cenie. Niestety z racji tego, ze debiut miał miejsce w 2006 roku, to odnalezienie sprawnego i zadbanego egzemplarza nie jest proste.