Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG P7200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG P7200 to elegancki i stylowy clamshell wspierający technologię 3G. P7200 ma obrotowy ekran, który można obracać o 180 stopni. Posiada również podwójny ekran a na stronie zewnętrznej przyciski do kontroli odtwarzacza muzyki. Telefon jest płaski, jego wymiary to 96 x 50 x 17 mm. P7200 wyposażony jest w 64 MB pamięci wewnętrznej, które użytkownik może rozszerzyć poprzez dodanie karty pamięci TransFlash. Główny wewnętrzny ekran zapewnia obsługę 262 tys. kolorów, zewnętrzny natomiast 65 tysięcy.

Zewnętrzny ekran pozwala użytkownikowi na podgląd użytecznych informacji bez konieczności otwierania telefonu za każdym razem gdy ktoś dzwoni, chce on sprawdzić która jest godzina lub jaki jest stan baterii. Opinie na temat tego modelu są podzielone. Zwolennicy motoroli RAZR narzekają, że jest on od niej grubszy, jednak wielu zauważa, iż nadrabia on funkcjonalnością. P7200 wyposażono aparat o matrycy 2 megapikseli oraz dodatki w postaci funkcji auto focus i lampy błyskowej.

Aparat wyposażony jest również w funkcję wideo umożliwiającą nagrywanie i odtwarzanie filmów w formacie MPEG4. Wbudowany odtwarzacz multimedialny pozwala na odtwarzanie muzyki w formatach MP3 i ACC z możliwością tworzenia list odtwarzania i wykorzystania plików muzycznych jako dzwonków. W wolnych chwilach posiadaczom tego modelu czas umilą dostępne fabrycznie gry Bubble Soccer i Jetski XXL gry, a w razie potrzeby istnieje możliwość rozszerzenia możliwości o dodatkowe gry, motywy i aplikacje.