Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG MG280

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 160 x 120
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG MG280 to leciwe już urządzenie, które jednak swój niezaprzeczalny atut ma ponadczasowy. Jest nim stylistyka, która wyróżnia go od wielu innych modeli dostępnych na rynku. Plusem są również małe wymiary i waga 83 gram.

Gry na LG MG280 są dostępne, ale ze względu na ograniczenia sprzętowe nie znajdziemy ich aż tak dużo jak na nowocześniejsze komórki. Aparat dostępny w urządzeniu pełni funkcję raczej niezbyt przydatnego dodatku. Rozdzielczość zdjęcia VGA (0,3 mpix) nie pozwala na tworzenie wyraźnych fotografii. Bateria ma pojemność 950 mAh i pozwala na rozmowę przez około 3 godziny. Niestety LG MG280 nie posiada złącza na kartę pamięci. Poza tym zabrakło wsparcia dla mp3. Dzwonki na LG MG280 mogą być tylko polifoniczne. Telefon nie ma również wsparcia dla innych funkcji uważanych dziś za standard. Najlepszym przykładem są motywy, które na LG MG280 są możliwe to zmiany.

Jak widać opis LG MG280 nie zawiera samych superlatyw. Urządzenie z pewnością nie należy do wzorowych produktów koreańskiej firmy, jednak wielu może przyciągnąć atrakcyjną stronę wizualną. Przed zakupem warto jednak pamiętać, że to urządzenie nie posiada praktycznie żadnych funkcji multimedialnych.  Cena LG MG280 nie jest wysoka, jednak nie jest to szeroko dostępny telefon. Należy poszukiwać go szczególnie na aukcjach internetowych i w komisach.