Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG M6100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 160 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG M6100 to niezły aparat dla każdego użytkownika. Posiada wiele użytecznych rozwiązań i technologii, między innymi wsparcie dla formatu mp3, przeglądarkę xHTML, budzik, dyktafon i stoper. Mamy tu technologie Java, dzięki czemu znajdziesz w sieci rozmaite gry na LG M6100. Telefon wyposażony jest w aparatem 1,3 MP, jednak nie ma możliwości przybliżania obrazu. Jak widać na zdjęciach, jest to model rozsuwany, który łatwo schować do kieszeni czy torebki. Po złożeniu jego długość, grubość i szerokość to odpowiednio 89x20x49 mm.

Oczywiście dzwonki w LG M6100 mogą być polifoniczne. Ich rolę mogą pełnić także pliki mp3, które łatwo ściągniesz na komórkę przez podłączenie jej kablem USB do komputera. Można także bezprzewodowo – aparat obsługuje Bluetooth. Za motywy LG M6100 posłużą Ci fabrycznie dodawane tematy lub własne zdjęcia czy grafiki. Nadto wśród preinstalowanych aplikacji znajdziesz takie jak na przykład kalkulator czy stoper.

Skoro mamy tyle plusów, nic więc dziwnego, że opinie o LG M6100 są w większości pozytywne. Dodatkowa zalety to dość duża karta pamięci - aż 128 MB, więc zmieścisz na telefonie mnóstwo gier, grafik i zdjęć. Cena LG M6100 różni się znacznie w zależności od tego, czy kupujemy aparat nowy, czy też używany. Za nowy zapłacimy z pewnością ponad 100 PLN.