Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG M4410

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG M4410 to dość ciekawy model, w którym znajdziesz niemal wszystko, co trzeba do wygodnego użytkowania. Posiada wsparcie dla formatu mp3, przeglądarkę xHTML, obsługę WAP, a dzięki zaimplementowaniu  Java są w sieci dostępne liczne gry na LG M4410. Możemy też robić zdjęcia aparatem 1,3 MP z imponującym, 16-krotnym powiększeniem. Na minus można policzyć, że nie ma tu radia, ale to w komórce nie jest przecież najważniejsze.

Opis LG M4410 powinien zawierać wymiary aparatu i już je podajemy. Długość, grubość i szerokość tego modelu odpowiednio 94x25x48 mm. Dzwonki w LG M4410 mogą być polifoniczne, możesz także wykorzystywać w ich roli posiadane pliki mp3, które łatwo ściągniesz przez podłączenie komórki USB lub Bluetoothem do komputera. Podobnie - jako motywy LG M4410 można wykorzystywać posiadane na twardym dysku grafiki lub też własne zdjęcia. Poza tym jest tu szereg użytecznych aplikacji jak na przykład budzik, kalkulator czy organizer. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby w razie potrzeby zastosować telefon w charakterze dyktafonu.

Nic więc dziwnego, że opinie o LG M4410 są dość pozytywne. Karta pamięci ma 8 MB. Model ten umożliwia wysyłanie wideo MMS-ów. Cena LG M4410 różni się znacznie w zależności od tego, czy kupujemy aparat nowy, czy też używany. Za nowy zapłacimy z pewnością ponad 100 PLN.