Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG L600V

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG L600V to dość nowoczesny model, w którym znajdziesz wszystko to, co współczesna komórka mieć powinna. Mamy więc wsparcie dla mp3, video rozmowy, a dzięki obsłudze Java są liczne gry na LG L600V. Możemy też robić zdjęcia aparatem 1,3 MP (rozdzielczość 1280x1024 piksele). Jedynym minusem jest brak radia.

Opis LG L600V wypada uzupełnić o rozmiary tego aparatu. Długość, grubość i szerokość to odpowiednio 93,7x18x49 mm. Dzwonki w LG L600V mogą być polifoniczne, do 72 głosów. Możesz łatwo podłączyć komórkę przez USB lub Bluetooth do komputera, a jako motywy LG L600V wykorzystywać grafiki lub też własne zdjęcia. Poza tym jest tu szereg użytecznych aplikacji jak na przykład budzik, kalkulator czy organizer. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby stosować telefon w charakterze dyktafonu.

Opinie o LG L600V są dość pozytywne. Trzeba dodać, że choć karta pamięci to tylko 7 MB, możemy łatwo włożyć do telefonu inną. Aparat obsługuje też klienta poczty POP3, IMAP4 oraz SMTP. Na plus aparatu przemawia jednak fakt, że cena LG L600V to poniżej 100 PLN. Dlatego też jeżeli szukasz dobrego aparatu w rozsądnej cenie, może być to dobry wybór. Dodamy jeszcze, że książka telefoniczna aparatu może zawierać do 500 numerów. Nadto mamy tu mini-wyświetlacz OLED oraz kamerę wideo.