Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG L5100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG L5100 to model, posiadający dość ciekawe rozwiązanie – jak widać na powyższych zdjęciach część aparatu z wyświetlaczem możemy obracać i kręcić. Niestety, prócz tej ciekawostki pozbawiony on jest standardowych w dzisiejszych czasach rzeczy. Brak tu możliwości odtwarzania mp3, wysyłania wideo mmsów czy też słuchania radia.  Możemy porobić zdjęcia aparatem 1,3 MP z ośmiokrotnym zoomem i oczywiście rozmawiać lub wysyłać i odbierać smsy oraz mmsy. Nie brak również technologii Java, dzięki czemu mamy liczne gry na LG L5100. Dzięki mini wyświetlaczowi na klapce widzimy, kto do nas dzwoni, mamy też powiadomienie o odebranym smsie.

Opis LG L5100 wypada uzupełnić o rozmiary tego aparatu. Długość, grubość i szerokość to odpowiednio 98x26,4x48 mm. Dzwonki w LG L5100 mogą być polifoniczne, a jako motywy LG L5100 wykorzystywać posiadane na komputerze grafiki lub własne zdjęcia. Poza tym mamy szereg użytecznych aplikacji jak na przykład budzik, kalkulator czy organizer. Trzeba jednak zauważyć, że nie ma tu jednak stopera ani możliwości wysłania wideo MMSów.

Opinie o LG L5100 są mało entuzjastyczne. Na plus aparatu przemawia jednak fakt, że przez brak wymienionych technologii cena LG L5100 jest dość niewielka. Znajdziesz ten model na aukcjach w sieci oraz w komisach ze sprzętem mobilnym w granicach kilkudziesięciu złotych.