Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG L342i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon LG L342i to model, jaki nie polecamy miłośnikom najnowszych technologii. Aparat ten bowiem pozbawiony jest większości współcześnie standardowych rzeczy, jak na przykład wsparcie dla mp3 czy też możliwości podłączania komórki przez USB.  Co zatem potrafi? Poza rozmową, wysłaniem sms i mms możemy co najwyżej porobić zdjęcia aparatem 0,3 MP. Nadto dzięki technologii Java mamy gry na LG L342i. Jak widać na powyższych zdjęciach, otrzymujemy model z klapką, na której znajduje się mini wyświetlacz. Dzięki niemu widzimy, kto dzwoni, mamy też graficzne powiadomienie o przychodzącej wiadomości.

Opis LG L342i wypada uzupełnić o rozmiary aparatu. Długość, grubość i szerokość to 91x27,4x44 mm. Jest więc dość poręczny. Możemy używać w LG L342i dzwonki polifoniczne, jednak nic ponad to. Nie posłuchamy na nim radia oraz plików audio. Możemy za to jako motywy LG L342i wykorzystywać grafiki lub własne zdjęcia. Poza tym mamy szereg użytecznych aplikacji jak budzik, kalkulator czy organizer. Nie ma tu jednak stopera ani możliwości wysłania wideo MMSów.

Nic więc dziwnego, że opinie o LG L342i są mało entuzjastyczne. Jednakowoż trzeba zauważyć, że dzięki braku wymienionych elementów cena LG L342i nie będzie zbyt wysoka. Znajdziesz ten model na aukcjach w sieci oraz w komisach ze sprzętem mobilnym w granicach kilkudziesięciu złotych.