Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG L3100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Telefon LG L3100 jest aparatem pozbawionym większości nowoczesnych funkcji. Przykłady? Nie mamy tu radia czy możliwości słuchania mp3, brak obsługi USB czy też ekranu dotykowego, jednak nie można powiedzieć, aby był to całkiem kiepski model. Opis LG L3100 zaczniemy od podania wymiarów telefonu. Wynoszą one 105 x 19 x 43 - to długość, grubość i szerokość aparatu w milimetrach. Jest to model bez klapki osłaniającej wyświetlacz. Jego waga wynosi zaledwie 90g i bez trudu mieści się w kieszeni czy torebce.

Dzwonki do L3100 mogą być polifoniczne, możesz więc osiągnąć dość porządne ich brzmienie. Warto dodać, że aparat obsługuje technologię Java, więc znajdziesz w sieci gry na L3100. Wyświetlacz ma niewielkie wymiary - wymiary 128x160 piksela i możliwe jest wyświetlenie 64 tysięcy kolorów. Jeśli chodzi o motywy L3100, możesz ściągnąć grafiki z komputera lub użyć zdjęć robionych wbudowanym aparatem (640x480 pikseli, czterokrotny zoom.).

Opinie na temat L3100 są raczej negatywne. Jak wynika z naszego opisu, nie ma on zbyt wiele do zaoferowania. Jednak dzięki temu cena L3100 nie powinna być wysoka. Jeśli więc potrzebujesz taniego aparatu do rozmów i nie potrzeba CI innych funkcji, jest on w sam raz dla Ciebie. Niestety, ciężko go dostać w sklepach – spróbuj więc na aukcjach i w komisach.