Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG L1400

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Telefon komórkowy LG L1400 aparat pozbawiony większości nowoczesnych funckji. Nie mamy tu na przykład możliwości słuchania radia czy mp3, brak obsługi USB, jednak nie można powiedzieć, aby był całkiem kiepski. Opis LG L1400 wypada jednak zacząć od wymiarów telefonu. Wynoszą one 89 x 25 x 48 - to odpowiednio długość, grubość i szerokość aparatu w milimetrach. Jak widać na zdjęciach powyżej, jest to model rozkładany, bez klawiatury QWERTY, mający mini wyświetlacz na klapce.

W sieci znajdziesz dzwonki specjalnie do L1400, które możesz zainstalować, jeśli tylko chcesz zmienić posiadane. Ponieważ aparat obsługuje technologię Java, może posłużyć Ci do zabawy – w sieci znajdziesz gry pod L1400. Wyświetlacz ma wymiary 128x160 piksela, możliwe jest wyświetlenie 64 tysięcy kolorów. Dodatkowo możesz znaleźć darmowe motywy L1400, dzięki którym tapeta telefonu będzie wyglądać o wiele ciekawiej, niż ustawiona fabrycznie.

Opinie o L1400 są raczej dalekie od zachwytów. Nie jest to na pewno supernowoczesny model, lecz jeśli nie szukasz takiego, będziesz z  niego zadowolony. Cena L1400 różni się w zależności od tego, czy kupujemy nowy model czy też używany. Egzemplarz trudno znaleźć aktualnie w sprzedaży, radzimy poszukiwania na aukcjach i w komisach prowadzących skup telefonów. Najtańsze modele powinny kosztować kilkadziesiąt złotych, tak więc nabycie L1400 nie jest więc jakimś szczególnym wydatkiem.