Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG L1200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

L1200 to model typu clamshell, który wyposażony został w całkiem przyzwoity aparat i masę funkcji związanych z zarządzaniem połączeniami, co sprawia, że stanowi on solidne połączenie funkcjonalności z lekkością. Bez konieczności otwierania, na wyświetlaczu zewnętrznym możemy sprawdzić godzinę, siłę sygnału oraz niektóre ustawienia. W środku natomiast znajduje się wyświetlacz główny o rozmiarze 2 cali, który w połączeniu z dużymi i wyraźnymi klawiszami pozytywnie wpływa na opinie użytkowników.

Obsługa wszystkich częstotliwości GSM gwarantuje poprawne funkcjonowanie zarówno w USA, jak i w Europie. Książka adresowa w L1200 zapamiętuje do 255 kontaktów, ponadto dla każdego z nich można ustawić wybieranie głosowe. Wbudowany aparat o maksymalnej rozdzielczości 640 na 480 wyposażony został w liczne dodatki umożliwiające kontrolowanie poziomu jasności, czy kontrastu zdjęć. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja multishoot, dzięki której możemy robić serie 9 zdjęć by wybrać te, wyglądające najlepiej.

Niestety zgranie zdjęć z telefonu nie należy do łatwych zadań. Jedynym sposobem jest wysłanie ich w formie MMS na e-mail lub inny telefon, co przy dużej ilości zdjęć może okazać się kosztowne i bardzo czasochłonne. LG L1200 posiada wyjście jack wielkości 2.5mm, ale żeby z niego skorzystać konieczne jest dokupienie zestawu słuchawkowego, gdyż nie ma go w zestawie. Będące w standardzie aplikacje - kalkulator, kalendarz, organizer czy stoper sprawiają, że wszelkie wcześniej wspomniane niedociągnięcia nadrabia funkcjonalnością.