Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG L1150

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

LG L1150 to składany telefon, którego premiera miała miejsce kilka lat temu. Jest to urządzenie o solidnej budowie, jednak odstające od produkowanych obecnie urządzeń zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym. Opis LG L1150 mógłby zrobić wrażenie tylko na przełomie 2004 i 2005 roku. Zabrakło wielu opcji i funkcjonalności w tym m.in. bluetooth, radia, organizera obsługi mp3 czy złącza USB.  Do komunikacji między telefonami można używać IRDY, która nie jest wygodna i szybka. Telefon posiada aparat VGA, którym nie można zrobić wyraźnego zdjęcia. Pamięć wewnętrzna to tylko niespełna 1 MB, więc gry na LG L1150 to rzadkość. Poza tymi zainstalowanymi fabrycznie ciężko o nowe produkcje w Java gdyż telefon ma bardzo mało miejsca. Motywy na LG L1150 nie są dostępne z przyczyn technicznych. Można jednak zmieniać tapety. Dzwonki na LG L1150 mogą być tylko polifoniczne. Wszelkie próby uruchomienia dzwonka mp3 zakończy się niepowodzeniem.

Cena LG L1150 może być jednym atutem. Niestety telefon jest dość stary więc ciężko go odnaleźć w dobrym stanie. O nowym egzemplarzu można pomarzyć. Na rynku pojawiło się wiele tanich telefonów, które przewyższają pod każdym względem ten produkt LG. Potencjalny zainteresowany powinien więc poszukać innego modelu, a temu pozwolić odejść do historii mimo, że niegdyś opinie o LG L1150 byłby całkiem pozytywne.