Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG L1100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

W odróżnieniu od innych dostępnych obecnie na rynku telefonów LG L1100 jest czymś unikalnym. Jego wygląd (przypominający łzę) i niezwykle ergonomiczna budowa niewątpliwie wyróżnia go spośród konkurencji i sprawia, że doskonale leży w dłoni zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Telefon ten waży zaledwie 90.5 grama, ma grubość 24.1 milimetra, szerokość 50.4 milimetra i 89.9 milimetrów wysokości. Ponadto ten malutki i delikatnie wyglądający model wyposażony został w liczne dodatki. Przykładem mogą być dwa wyświetlacze.

Zewnętrzny, monochromatyczny o rozmiarach 96 na 64 pikseli pozwalający na praktycznie natychmiastowe sprawdzenie kto aktualnie do nas dzwoni, czy która jest godzina oraz wewnętrzny wielkości 128 na 160 pikseli, który jest bardzo jasnym i przejrzystym wyświetlaczem typu TFT umożliwiającym wyświetlanie 65 tysięcy kolorów. Dzięki wsparciu technologii WAP 2.0 użytkownicy mogą surfować po internecie i pobierać dodatkowe motywy wizualne, dzwonki, loga i aplikacje bezpośrednio do pamięci telefonu. Niewątpliwym atutem L1100 jest dobrze dopasowana pojemność baterii, która mimo wielu funkcji, w które wyposażony jest telefon doskonale wytrzymuje próby czasowe.

Wbudowany aparat pozwala na robienie zdjęć o rozdzielczości 640 x 480, które dzięki wsparciu łączności IrDA można z łatwością przesłać na inny telefon lub komputer osobisty celem zwolnienia pamięci, której rozmiar to niestety tylko 1MB (bez możliwości rozszerzenia). Mimo kilku wad opinie o LG L1100 są przychylne, a użytkownicy, którzy zdecydowali się na zakupienie tego modelu nie kryją zadowolenia.