Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KU990 Viewty

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG KU990 Viewty to telefon średniej klasy produkowany z powodzeniem przez południowokoreańskie konsorcjum. Urządzenie mierzy 103.5x54.4x14.8 mm, waży 112 g i charakteryzuje się dużym, 2.4 calowym dotykowym wyświetlaczem. Opinie o LG KU990 Viewty jeśli chodzi o funkcjonalność ekranu są bardzo dobre. Większość operacji można wykonać bez rysika. Dla niektórych nieco kłopotliwe jest tylko poruszanie się po menu galerii.

Motywy na LG KU990 Viewty są bardzo popularne i w sieci można odnaleźć ich setki. Podobnie sprawy mają się jeśli chodzi o dzwonki na LG KU990 Viewty. Aparat obsługuje oczywiście format mp3. Złącze na kartę pamięci pozwoli na przechowywanie sporej ilości piosenek. Pamięć wbudowana wynosi około 90 MB.

Gry na LG KU990 Viewty są dostępne – kilka zainstalowano nawet w oprogramowaniu fabrycznym. Do ważnych funkcji multimedialnych można zaliczyć odtwarzanie filmów DivX.
Telefon posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli.

Opis LG KU990 Viewty  powinien zawierać informacje na temat żywotności baterii. Akumulator o pojemności 1000mAh starcza na zaledwie 2,5 godziny rozmów. Nie jest to dużo, jednak sporo energii pobiera duży wyświetlacz. Cena LG KU990 Viewty plasuje się dziś na przeciętnym miejscu. Telefon ma sporo funkcji, które mogą przyciągnąć użytkownika. Raporty dotyczące wytrzymałości są zadowalające, więc LG KU990 Viewty można traktować jako ciekawe urządzenie, które można rozważy przy zmianie telefonu.