Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KU950

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG KU950 to nowatorski telefon G3, który pojawił się na rynku w 2007 roku. Charakteryzuje się dość zwyczajną i stonowaną obudową. Największą nowością jest odkręcany na bok na pozycję horyzontalną ekran. Wyświetlacz ma rozdzielczość 320x240 pikseli (256 tys. kolorów) i zapewnia wyświetlanie w miarę dobrego obrazu.

LG KU950 łączy się z innymi urządzeniami przy pomocy bezprzewodowego Bluetooth, a także w razie potrzeby poprzez kabel USB. Jest to dobre i uniwersalne rozwiązanie. Telefon obsługuje system GPRS do łączenia się z Internetem. Poza tym radzi sobie ze standardami UMTS i HSDPA, co sprawia, że LG KU950 m bardzo szerokie zastosowania, głównie biznesowe. Co do tego opinie o LG KU950 były zgodne.

Telefon posiada wbudowany aparat cyfrowy z matrycą 1.3 MPx, który robi zdjęcia o rozdzielczości 1280x1024. Aparat posiada też funkcję zoomu cyfrowego i możliwość nagrywania filmów. Drugi obiektyw z matrycą 0.3 MPx służy do video połączeń. Odtwarzacz multimedialny w telefonie radzi sobie z muzyką zapisaną w formatach AAC, AAC+, MP4, MP3, ta także z plikami video MPEG4 i 3GP. Telefon posiada obsługę języka Java. Motywy i aplikacje są dostępne na Internecie. LG KU950 przechowuje dodatki w pamięci wewnętrznej wielkości 50 MB. Pamięć można rozszerzyć zewnętrzną kartą MicroSD.

Telefon używa standardowej baterii Li-Ion o pojemności 950 mAh. Niestety ze względu na spore możliwości telefonu bateria starcza na 3 godziny rozmowy, lub tylko na 100 godzin czuwania.