Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KU830

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Świat telefonii komórkowej zmienia się bardzo szybko. Postęp technologiczny jest widoczny gołym okiem. Nic więc dziwnego, że telefon który został wyprodukowany w 2006 roku dziś należy do grona przestarzałych. Ale czy rzeczywiście nie jest warty uwagi? Przykładem tak leciwego urządzenia jest LG KU830.

Opisywany telefon należy do grona tzw. klapek, działających w sieci GSM i UMTS. LG w swojej ofercie ma co najmniej kilka takich telefonów. Co wyróżnia ten? Bez wątpienia atrakcyjna stylistyka, na temat której ciężko znaleźć negatywne opinie. Telefon jest małych rozmiarów (98 x 49 x 14.8 mm). LG KU830 posiada również sporą pamięć wewnętrzną (200 MB), która wystarczy na motywy i aplikacje.

Wyświetlacz o wielkości 2.2 cala i rozdzielczości  240 x 320 pikseli zapewnia bardzo dobry obraz jak na ten segment. Urządzenie posiada również odtwarzacz wideo (MPEG4, 3GPP, WMV) i muzyczny (Mp3, WMA, AAC). Nie zabrakło również obsługi Javy, a do łączenia się z Internetem można wykorzystywać GPRS i HSDPA.

Telefon wyposażono w standardowe dodatki znane z innych urządzeń tego typu - jest Bluetooth, przeglądarka internetowa, aparat (2 mpix), dyktafon, kalendarz, zegarek, kalkulator i klient e-mail. Ciekawostką jest funkcja telewizji DVB-H, która jednak w Polsce nie działa prawidłowo.