Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KU800

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Jeśli szukasz aparatu z klasy niższej, a nie chcesz rezygnować z takich dobrodziejstw jak złącze kart pamięci, aparat fotograficzny czy czytelny wyświetlacz, to dobrym wyborem może okazać się telefon LG KU800. Jest to połączenie niezłej jakości wykonania, zadowalających parametrów z rozsądną ceną.

Dobrej jakości ekran pozwala na komfortową zabawę aplikacjami Java. Gry na LG KU800 są popularne, więc biblioteka tytułów jakie możemy zakupić jest spora. Miłośnikom motoryzacji warto polecić Colin McRae Dirt i FlatOut.  Dokładny opis gier na LG KU800 nie jest potrzebny, gdyż te tytuły działają również na innych modelach.

Motywy na LG KU800 są dostępne, podobnie jak tapety i animacje. Pojemność telefonu pozwala na przechowywaniu wielu tego rodzaju plików. Dzwonki na LG KU800 mogą być w formacie mp3. Poza tym telefon może być wykorzystywany jako odtwarzacz muzyczny, ale wtedy rozsądne wydaje się rozszerzenie pamięci o kartę microSD. Na plus można zaliczyć również aparat 2 mpix, który co prawda nie robi dobrych zdjęć, ale przy tej cenie jest zadowalający.

Opinie o LG KU800 są dość pozytywne, jednak niektórzy narzekają na niewygodne klawisze i stosunkowo wysoką awaryjność niektórych egzemplarzy. Nie jest to telefon dla gadżeciarzy, jednak posiada większość najbardziej potrzebnych funkcji, a przy tym cena LG KU800 jest na tyle atrakcyjna, że warto zastanowić się nad zakupem tego modelu.