Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KU580

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG KU580 to mający już kilka lat model działający w technologii UMTS. Jego cechą charakterystyczną jest bez wątpienia atrakcyjny wygląd, który przez wielu uważany jest za największy atut tego telefonu. Nienaganna stylistyka nie idzie jednak w parze z trwałością. Wielu użytkowników narzeka m.in. na problemy z przyciskami. Opinie na temat oprogramowania LG KU580 również nie należą do najlepszych.

Wbudowana pamięć 45MB nie wystarcza na wszystkie motywy i aplikacje, więc niezbędne może okazać się rozszerzenie jej kartą microSD. Te na szczęście są dość tanie. Dodatki w LG KU580 są iście multimedialne - video streaming , radio, odtwarzacz MP3 – to wszystko czyni z tego telefonu urządzenie mogące uchodzić za przenośny odtwarzacz multimedialny.  Kamera z kolei ma rozdzielczość 2 Mpix, druga natomiast pełni funkcję pomocniczą (przy wideorozmowach) i ma rozdzielczość VGA, czyli 0,3 Mpix. Niestety bateria jest jednym ze słabszych ogniw tego telefonu i wielu na nią narzeka.

LG KU580 jest uważany za telefon bardzo kobiecy, świetnie się prezentujący, jednak pod względem technologicznym odstaje od przyjętych dziś standardów. Nic jednak dziwnego – wszak jego premiera miała miejsce jeszcze w 2007 roku. Z tej racji używane egzemplarze można kupić stosunkowo niskim kosztem, jednak należy wystrzegać się sztuk mocno zużytych.