Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KU450

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Model LG KU450 to telefon o zamykanej obudowie, którego premiera miała miejsce w 2007 r. Jego cechą charakterystyczną jest fakt, że działa już w standardzie UMTS mimo swojej niskiej ceny. Niestety ma to zarówno swoje plusy jak i minusy. Podstawową wadą jest fakt, że podczas pracy w trybie UMTS bateria bardzo szybko się wyczerpuje. Akumulator LG KU450 nie należy do najmocniejszych, więc należy być przygotowanym, że podczas normalnego użytkowania będzie trzeba go ładować co 2 – 3 dni.

Producent podaje , że maksymalny czas rozmów to 3 godziny, natomiast czuwania 180 godzin. Należy jednak zwrócić uwagę, że są to dane działania w standardzie GSM. Korzystając z wideo rozmów można liczyć się z tym, że telefon będzie znacznie mniej żywotny.

Dodatki w LG KU450 stoją wyraźnie z boku. Głównym autem tego telefonu ma być praca w standardzie UMTS, a nie aparat (notabene słaby – 1,3 mpix) czy funkcje internetowe. Spośród drobnych, aczkolwiek przydatnych funkcji zaliczyć można kalendarz, budzik, przelicznik waluty, opcję zawieszania połączeń, klienta e-mail czy też przeglądarkę xHTML. Oczywiście na telefon można wgrywać motywy i aplikacje.

Opinie o LG KU450 nie są łatwe do odnalezienia. Jest to spowodowane głównie tym, że jest to urządzenie mało popularne, o którym wiele osób już zapomniało.