Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KU385

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG w 2008 roku wypuściło na rynek modnie wyglądający slider nazwany LG KU385. Był to telefon działający już nie tylko w standardzie GSM, lecz również UMTS. Ciekawy wygląd, kolorowe obudowy oraz poręczność (96 x 45 x 17,9 mm) to rzeczy, które można zaliczyć na plus temu modelowi.

Pamięć wewnętrzna 64 MB nie wystarcza na muzykę, fotografie, motywy i aplikacje, więc dobrym pomysłem byłoby wykorzystanie slotu na karty pamięci microSD. Tym bardziej, że LG KU385 można wykorzystywać jako przenośny odtwarzacz muzyczny, choć niestety pozbawiony radia. Oglądanie filmów również nie jest zbyt wygodne ze względu na mały ekran o rozdzielczości 176 x 220 pikseli. Niestety bateria o pojemności 900 mAh nie zapewni długiej żywotności temu telefonowi, szczególnie, że praca w trybie UMTS jest dość prądożerna.

Producent zapewnia, że urządzenie będzie pracować przez 240 minut rozmowy i zaledwie 100 godzin czuwać. Podczas korzystania z zaawansowanych funkcji takich jak gry Java, słuchanie muzyki, nie mówiąc już o prowadzeniu rozmów w trybie UMTS, bateria okazuje się stanowczo za słaba.

Opinie o LG KU385 nie są zbyt zachęcające. Wielu narzeka, że dodatki w tym telefonie są zbyt słabo rozwinięte. Zabrakło chociażby dobrego aparatu, oraz wielu drobnych funkcji pokroju profili czy stopera. Z podstawowych opcji opisywane LG posiada: organizer, kalendarz, kalkulator oraz budzik.