Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KU380

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Szukasz schludnie wyglądającego slidera? Być może LG KU380 jest telefonem, który warto rozważyć. Jest to urządzenie zaprezentowane jeszcze w 2007 roku, jednak nadal jest oferowane w sprzedaży za dość przyzwoitą cenę.

Telefon działa w sieciach GSM i UMTS, więc za jego pośrednictwem możliwe jest przeprowadzania wideo rozmów. Do tego celu wykorzystywana jest kamera VGA znajdująca się na przedzie obudowy. Podstawowym aparatem fotograficznym jest jednak kamera 1,3 mpix z czterokrotnym zoomem. Fotografie wykonywane tym telefonem z pewnością nie powalają jakością, więc kamerę można traktować jako mało przydatny dodatek. Urządzenie można za to wykorzystywać jako odtwarzacz muzyczny, gdyż nie dość że odtwarza sporo formatów (AAC, AAC+, eAAC+, WAV, MP3), to jeszcze oferuje możliwość rozszerzenia pamięci (60 MB) kartą microSD.

Niestety dodatki internetowe w LG KU380 zostały zepchnięte na dalszy plan. Jest co prawda przeglądarka HTML oraz WAP, jednak do łączenia się z siecią można wykorzystywać tylko GPRS i EDGE. Zabrakło chociażby HSDPA, nie mówiąc już o WiFi. Mimo wszystko jednak spokojnie na telefon można pobierać motywy i aplikacje. Do najciekawszych gier dostępnych na ten telefon można zaliczyć Blur Racing Mobile, Demolition Derby i Call of Duty 5: World at War. Opinie o LG KU380 są pozytywne. Sporo osób chwali wygląd, funkcję odtwarzacza muzycznego czy wygodę użytkowania.