Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KU311

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Firma LG stworzyła kolejny telefon cechujący się lekkim i stylowym wyglądem, który niewątpliwie przykuł uwagę ludzi z branży. Jest to telefon z klapką do złudzenia przypominający produkty firmy Motorola, wyposażony jest w liczne dodatki. Po stronie zewnętrznej znajdują się przyciski do kontroli odtwarzacza multimedialnego, wewnątrz natomiast Bluetooth, wbudowany aparat umożliwiający robienie zdjęć i kręcenie filmów, obsługa 3G i duży wybór dzwonków polifonicznych.

Poza 3G model ten obsługuje wszystkie liczące się standardy GSM 900, 1800, 1900 2G i UMTS 2100 dzięki czemu nie ma ograniczeń związanych z położeniem geograficznym użytkownika. Faktem, który pozytywnie wpływa na opinie o tym modelu jest jego poręczny rozmiar 93.7 x 49 x 18.6 mm i waga wynosząca zaledwie 98 gram. Kolejnym atutem jest duży i wyraźny wyświetlacz typu TFT o rozdzielczości 176 x 220 pikseli  obsługujący 256 tysięcy kolorów.

Drugi wyświetlacz (zewnętrzny) wykonany w technologii OLED wyświetla 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 96 x 96 pikseli i ułatwia dostęp do podstawowych informacji jak stan baterii, czy data i godzina. LG KU311 ma duże możliwości związane z personalizacją. Można wyposażyć go w nowe motywy, doinstalować aplikacje, które bardzo szeroko dostępne są w sieci internet. Jeśli nie wystarczy nam do tego celu wbudowane 10MB pamięci wewnętrznej możemy ją rozszerzyć przy pomocy karty microSD.  

Telefon ten jest bogaty w liczne dodatki, obsługuje łączność bluetooth i USB, a dzięki litowo-jonowej baterii o pojemności 800 mAh umożliwia 4 godziny rozmów i 170 godzin w trybie czuwania.