Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KU310

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Jeśli szukasz, taniego, estetycznie zaprojektowanego telefonu to być może LG KU310 jest urządzeniem dla Ciebie. Nie oferuje on co prawda powalających funkcji, jednak wygląda bardzo dobrze. Oba ekrany wyświetlają przyzwoity obraz (podstawowy ma 2 cale, dodatkowy 1,18 cala).

Dodatki w LG KU310 nie robią wrażenia. Telefon posiada aparat 1.3 Mpix z 2x zoomem cyfrowym oraz możliwością nagrywania klipów wideo. Możliwe jest również odtwarzanie plików muzycznych (AAC, AAC+, eAAC+, WMA, WAV, MP3) i multimedialnych (MPEG4, 3GP, H.263, H.264, WMV). Można więc LG KU310 wykorzystywać jako odtwarzacz muzyczny, szczególnie że pamięć jest rozszerzalna (karty microSD). W menu nie zabrakło również zakładki z grami.

Do komunikacji między telefonami używać możemy złącza Bluetooth. Niestety w kwestii mobilnego Internetu nie jest zbyt różowo - telefon ma co prawda GPRS, ale zabrakło chociażby EDGE, który gwarantuje nieco szybszy dostęp do globalnej sieci; nie mówiąc już o WiFi czy HSDPA. Na szczęście jest przeglądarka xHTML oraz WAP, dzięki czemu można ściągać motywy i aplikacje na LG KU310.

Opinie o LG KU310 mogą być pozytywne tylko jeśli wypowiadający się przedkłada niską cenę zakupu i wygląd nad rozwiązania technologiczne. Jest to typowy telefon „do dzwonienia”  a nie multimedialny kombajn.