Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KT610

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Szukasz zaawansowanego, biznesowego telefonu w dość przystępnej cenie? LG KT610 to aparat, którego zakup możesz rozważyć. Jest to urządzenie wysoce zaawansowane i posiadające ogromne opcji konfiguracji, gdyż jest oparte na Symbian OS 9.2. Użytkownik może więc instalować motywy na LG KT610, korzystać z telefonu jak z odtwarzacza multimedialnego czy pracować w Internecie dzięki  modułowi HSDPA, 3.6 Mbps. Dzwonki na LG KT610 można zakupić w wielu formatach np. mp3.

Telefon LG KT610 posiada również masę innych funkcji: wbudowany zestaw głośnomówiący, obsługę JAVA, edytor zdjęć i filmów, przeglądarkę dokumentów (QuickOffice (doc, xls, ppt), FlashLite 2.0, klienta e-mail. Opis LG KT610 na tym jednak się nie kończy – telefon posiada dwie klawiatury – jedną alfanumeryczną, drugą QWERTY oraz moduł GPS. Pamięć wewnętrzna wynosi 60 MB i można ją rozszerzać kartą microSD. Gry na LG KT610 można instalować bez problemów gdyż Symbian wspiera tego typu aplikacje. Motywy również  na LG KT610 działają. Aparat ma 2 mpix, autofocus i zoom, jednak nie jest to urządzenie, które robi bardzo dobre zdjęcia.

Opinie o LG KT610 są pozytywne, jednak jest to urządzenie specyficzne – dedykowane raczej osobom, który potrzebują wygodnego telefonu z biurowymi i internetowymi funkcjami. Cena LG KT610 nie należy do najwyższych, więc jest to ciekawa propozycja dla osób szukających czegoś na pograniczy telefonu i palmtopa.