Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KS360

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Telefon komórkowy LG KS360 to świetny aparat dla każdego, kto ceni sobie wygodę, elegancki wygląd oraz wszechstronne możliwości. Model ten wyposażony jest w wysuwaną, fizyczną klawiaturę QWERTY, nadto istnieje możliwość przełączenia go w tryb ekranu dotykowego. Opis LG KS360 wypada jednak zacząć od samych wymiarów telefonu. 101.5X51X16.8 to odpowiednio długość, szerokość i grubośc aparatu w milimetrach, tak więc idealnie mieści się w kieszeni ubrania czy torebki.

Oprócz licznych opcji dzwonienia, czy też odsłuchiwania mp3 oraz oglądania plików wideo, model ten posiada także wsparcie dla mobilnego Gadu-Gadu. Istnieje również funkcja mobilnego e-maila. W sieci znajdziesz liczne dzwonki do LG KS360, dzięki czemu możesz zmieniać sygnały połączeń czy też otrzymywanych sms-ów. W wolnych chwilach telefon posłuży Ci do zabawy – w sieci znajdziesz liczne gry na LG KS360. Wyświetlacz dostosowuje się do ustawienia klawiatury, dzięki czemu masz większą wygodę w obsłudze. Dodatkowo możesz w sieci znaleźć darmowe motywy LG KS360, dzięki którym wygląda telefonu staje się przyjemniejszy.

Możesz spotkać na forach komórkowych liczne opinie o LG KS360. Niemal wszystkie są pozytywne. Nic dziwnego, bowiem w stosunku do możliwości, sama cena LG KS360 nie jest wysoka i waha się od 100 PLN za używany model do 400 PLN za fabrycznie nowy egzemplarz. Jeśli potrzeba Ci więc komórki do wszechstronnego użytku, zdecyduj się na ten właśnie model!