Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KS20

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  

Opis

LG KS20 to smartphone oparty na systemie operacyjnym Windows Mobile 6 Professional,  który zapewnia bardzo dużo funkcji i spore możliwości personalizacji.  Motywy i aplikacje są więc na LG KS20 łatwo dostępne. Wiedzieć trzeba jednak, że pamięć wewnętrzna telefonu wynosi 128 MB, więc jeśli zamierzamy zainstalować wiele aplikacji i przechowywać sporo plików multimedialnych, to należy rozszerzyć ją kartą pamięci typu microSD.

Spory, prawie 3 calowy ekran obsługuje się za pomocą rysika lub placów. Urządzenie posiada wiele ciekawych opcji takich jak obsługa dokumentów pakietu MS Office. Nie ma problemu z instalacją popularnych programów m.in. do odtwarzania filmów czy komunikacji. Dodatki w LG KS20 zostały rozwinięte na najwyższym poziomie – do łączenia się z Internetem możemy używać zarówno HSDPA 3,6 Mbps jak i modułu WiFi.  Urządzenie może służyć za przenośny odtwarzacz muzyczny oraz wideo – obsługuje filmy typu DivX. LG KS20 posiada również TV Out. Najgorzej na tym tle wypada kamera, która legitymuje się zaledwie 2 megapikselową matrycą, która robi jednak dość przyzwoite zdjęcia.

Opinie o LG KS20 są dość pozytywne. Najwięcej ciepłych słów spada na oprogramowanie, które daje dużo opcji. Niektórzy jednak narzekają na baterię, która ma pojemność 1050 mAh, co pozwala na średni 2-3 dni normalnego użytkowania.