Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KP270

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Koreańskie LG jest znane z tego, że produkuje sporo telefonów rozsuwanych. Jednym z takich produktów jest LG KP270, którego premiera miała miejsce w 2008 roku. Jest to telefon działający zarówno w zakresie GSM jak i UMTS. Bateria Li-Ion 900 mAh gwarantuje do 3 godzin rozmowy. Nic jednak dziwnego - praca w trybie UMTS jest dość prądożerna. Sporo mocy pobiera również 2 calowy ekran o rozdzielczości 176 x 220 pikseli.

Aparat o jakości 1,3 mpix dyskwalifikuje ten aparat jako urządzenie dla osób lubiących robić zdjęcia telefonem. Podobnie sprawa wygląda z nagrywaniem filmów. Na szczęście inne dodatki LG KP270 mogą zrekompensować te braki. W menu odnajdziemy zakładkę z grami, którą możemy rozszerzać kupując nowe tytuły takie jak Final Fantasy czy Guitar Hero. Motywy i aplikacje na LG KP270 pobierać można za pośrednictwem WAP-u. Urządzenie jest w stanie połączyć się z Internetem dzięki GPRS i EDGE. Zabrakło niestety HSDPA i WiFi.

Telefon dzięki możliwości rozszerzenia pamięci może być wykorzystywany jako odtwarzacz muzyczny. Opinie o LG KP270  są dość pozytywne. Chwalone są poręczne rozmiary (98,00 x 48,00 x 16,90 mm), atrakcyjna stylistyka oraz niska cena. Pamiętać należy, że nie jest to jednak telefon należący do grona high end.