Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KP260

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Szukasz prostego telefonu dla rodziców lub dziadków? A może to właśnie dla Ciebie, priorytetem jest niska cena, łatwość obsługi, a dodatki multimedialne schodzą na dalszy plan? Jeśli szukasz telefonu w niskiej cenie, który oferuje tylko podstawowe funkcje, to wydaje się, że LG KP260 to urządzenie dla Ciebie.

Pamięć wewnętrzna ma zaledwie 4 MB, więc motywy i aplikacje należy wgrywać z uwagą – możliwe, że nie starczy miejsca na wszystkie. Na szczęście pamięć telefonu można rozszerzyć kartą microSD, więc nie ma problemu z przechowywaniem np. utworów muzycznych. Do komunikacji użyć możemy Bluetooth. Poza tym dostępne są standardowe, drobne dodatki, znane z innych telefonów - organizer, kalendarz, kalkulator, budzik czy słownik T9. W menu nie zobaczymy co prawda wielu opcji, jednak to co jest, powinno wystarczyć większości użytkowników. Miłośnicy multimedialnych telefonów, powinni rozejrzeć się za jakimś zaawansowanym urządzeniem z dotykowym ekranem i mocnym procesorem.

Pozytywne opinie o LG KP260 wydają tylko osoby, które nie oczekują dużej ilości dodatków, a co najwyżej łatwej obsługi i niskiej ceny. Taki walory posiada LG KP260, który na dodatek miał premierę w 2009 roku, więc nie jest jeszcze bardzo wiekowy. Dzięki temu łatwiej o zakup używanego egzemplarza, który jest w niezłym stanie.