Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KP235

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 160 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG KP235  to smukły, rozkładany telefon koreańskiego producenta sprzętu multimedialnego.  Jego niewątpliwym atutem jest niska waga – 80 gramów oraz bardzo przyzwoity design. Plusem są również ergonomicznie rozmieszczone przyciski.

Ekran o rozdzielczości 160 x 128 z możliwością wyświetlania 256 tys. kolorów nie zapewnia zaskakujących doznać wizualnych, jednak spełnia swoje zadanie – jest dość czytelny. Niestety dodatki w LG KP235 można wyliczyć na palcach jednej ręki – notatnik, zegarek, budzik, aparat fotograficzny (niska jakość zdjęć). Motywy i aplikacje można wygrać na pamięć wewnętrzną, która ma zaledwie 5 MB. Nie wystarczy to na wiele, a nie ma możliwości rozszerzenia jej kartą pamięci microSD.

Bateria o pojemności: 800 mAh nie wydaje się być wystarczająco pojemna dla osoby, która dużo rozmawia, jednak podczas normalnego użytkowania, nie powinno być zastrzeżeń. Użytkownik jest w stanie rozmawiać przez ok. 200 minut, a czas czuwania to 300 godzin.
Jest to urządzenie wybitnie stworzone dla osób, które nie potrzebują masy funkcji multimedialnych, a cenią sobie niski koszt zakupu. Pamiętać należy, jednak że opinie o LG KP235 są niezbyt pochlebne – telefon jest dość awaryjny, szczególnie jeśli chodzi o oprogramowanie, a brak odtwarzacza mp3, a co za tym Idzie dzwonków w tym formacie, może rozczarowywać.