Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KP220

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG KP220 to przykład taniego aparatu fotograficznego nie oferującego żadnych szczególnych funkcji. Wbudowany aparat i kamera o rozdzielczości 1,3 mpix nie robi wrażenia. Podobnie jak wyświetlacz, który jest mały, ma niską rozdzielczość (128x160 pikseli) oraz małą liczbę kolorów. Opinie o LG KP220 jeśli chodzi o ekran nie są zbyt pochlebne. Opis funkcji LG KP220 musi także zwierać informacje o tym, że telefonu można używać jako odtwarzacza mp3. Do komunikacji bezprzewodowej można używać Bluetooth. Motywy na LG KP220 nie są możliwe do podmiany.

Pamięć wewnętrzna wynosi około 60 MB, co pozwoli na przechowywanie kilkunastu piosenek np. by wykorzystać je jako dzwonki na LG KP220. Jeśli ktoś potrzebuje więcej megabajtów na pliki to może do telefonu włożyć kartę microSD. Bateria ma pojemność zaledwie 750 mAh, która pozwala na 3 godziny rozmów i 240 godzin czuwania. Gry na LG KP220 mogą być w formacie Java. Podczas zabawy bateria ulega jednak szybszemu rozładowaniu.

Cena LG KP220 jest niska. Używane urządzenie można wręcz kupić za kilkadziesiąt złotych. Gorzej z nowymi aparatami, które nie są już powszechnie dostępne w sklepach i salonach. Premiera urządzenia w Polsce miała miejsce w połowie 2008 roku, więc można jeszcze odnaleźć stosunkowo młody egzemplarz tego prostego telefonu.