Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KP202

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 160 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

W port folio LG można odnaleźć dziesiątki telefonów typu „muszelka”. Czym wyróżnia się KP202?

Z pewnością nie wyświetlaczem - 160 x 128, 65 tys. kolorów nie zapewnia zadowalających wrażeń wizualnych. Dodatkowy wyświetlacz o rozdzielczości 96 x 64 pikseli jest monochromatyczny. Co więcej – pamięć wewnętrzna (4 MB) nie może być rozszerzona kartą pamięci, więc nie ma szans na użytkowanie LG KP202 jako odtwarzacza muzycznego. Jak widać dodatki  nie należą do najlepszych stron tego modelu.  Na szczęście możliwe jest pobieranie nowych gier, gdyż telefon wspiera Javę. Motywy i aplikacje można zamawiać na naszej stronie. W asortymencie znajdują się tak ciekawe produkcje jak The Sims 3 czy Demolition Derby.

Plusem może być za to wygląd, który jest stonowany, a jednocześnie dość nowoczesny. Oczywiście nie można mówić o futuryzmie czy nowatorstwie, jednak design jest bez wątpienia schludny.   Po rozłożeniu urządzenia zauważymy, że środkowe przyciski mają kształt półkola. Reszta telefonu pod względem stylistycznym nie zaskakuje, jednak nie jest również nudna.

LG KP202 posiada niezbyt mocną baterię, która zapewni zaledwie 180 min rozmów. Jest to wartość dość niska dla osób, które często wyjeżdżają i nie mają czasu na częste ładowania akumulatora. Podczas przeciętnej eksploatacji nie powinno to być jednak bardzo uciążliwe. Mimo wszystko jednak opinie na temat długości pracy LG KP202 nie są zbyt dobre.