Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KP200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

LG KP200 to telefon należący do grupy niskobudżetowych produktów będących skierowanych dla osób wymagających tylko niezbędnych funkcji takich jak telefonowanie i wysyłanie wiadomości tekstowych.

Ekran ma rozdzielczość zaledwie 128 x 128 pikseli, jest też stosunkowo mały, więc na wysokiej jakości obraz nie ma co liczyć.  Między innymi z tego powodu gry na LG KP200 nie prezentują się zbyt okazale. Zabrakło również obsługi mp3, toteż dzwonki na LG KP200 są tylko polifoniczne. Pamięć telefonu również nie sprzyja na przetrzymywanie wielu plików multimedialnych. Złącza kart pamięci oczywiście nie ma. Zabrakło również możliwości dostosowywania wyglądu menu ponieważ motywy na LG KP200 nie działają. Telefon nie posiada także Bluetooth. Opis LG KP200 nie jest wręcz porywający. Ten telefon nie oferuje praktycznie niczego poza możliwością wykonywania połączeń i pisania sms-ów. Czy LG KP200 ma jakieś zalety? Opinie o LG KP200 są podzielone. Niektórzy lubią takie proste telefony. Kobiety zwracają uwagę na ładny wygląd i ciekawy kształt tego urządzenia.

Plusem są niewątpliwie małe wymiary (86 x 45 x 20 mm), waga (78 g)  oraz intuicyjne menu. Cena LG KP200 dziś jest bardzo niska, jednak telefon nie oferuje nic ciekawego. Na rynku można znaleźć równie tanie telefony, które mają nieco więcej do zaoferowania. Poza tym LG KP200 nie jest już tak łatwo dostępny na rynku wtórnym jak kilka lat temu.