Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KP170

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 160 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

KP170 jest następcą niskobudżetowych modeli KG130 i KP130. Podobnie jak u poprzedników, także i w tym modelu funkcje multimedialne zeszły na dalszy plan. Priorytetem było utrzymanie niskiej ceny. Właśnie dzięki temu, nowe KP170 można kupić taniej niż niektóre używane telefony ze średniej półki, nie mówiąc już o urządzeniach Apple czy smartphone’ach z Androidem.

Jako, że dodatki w LG KP170 nie były najważniejsze, to z pewnością miłośnicy najnowszych rozwiązań nie będą zainteresowani tym modelem. Aparat ma rozdzielczość VGA, mimo tego, że premiera LG KP170 miała miejsce w 2009 roku, kiedy to telefon z 3 mpix aparatem nikogo nie dziwił. Cóż- cięcie kosztów. Na szczęście telefon umożliwia instalację gier Java oraz dzwonków typu true tone. Motywy i aplikacje możemy instalować na wbudowanej pamięci flash o pojemności 4 MB. Niestety – nie ma możliwość rozszerzenia jej dzięki karcie microSD. Nic więc dziwnego, że nie ma nawet odtwarzacza mp3 – i tak piosenki nie miałby się gdzie pomieścić.

Opinie o LG KP170 są niezbyt pozytywne. Nie wykluczone jest jednak, to że niektórzy zbyt dużo wymagają od telefonu należącego do grona produktów najtańszych. Decydując się na zakup nowego telefonu z najniższej półki trzeba iść na kompromisy. Gorszej jakości może być zarówno wykonanie (plastik, wytrzymałość), jak i kwestie technicznie.