Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KP130

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

LG KP130 to telefon należący do grona tych z najniższej półki. Rodzi to wiele ograniczeń natury technicznej. Po pierwsze – brakuje slotu na kartę pamięci. Pamięć wewnętrzna to tylko 1 MB, co nie pozwala na przechowywanie dużej ilości plików. Dwie gry na LG KP130 i pamięć zostanie niemal zapełniona. Co gorsza dzwonki na LG KP130 nie mogą być w formacie mp3, gdyż telefon obsługuje tylko polifoniczne. Niestety nie ma co liczyć na motywy na LG KP130 gdyż nie są one obsługiwane. Opinie o LG KP130 pod względem solidności są pozytywne. Telefon jest dość masywny, wygodny w użytkowaniu i prosty. Jego wymiary to: 103.4 x 44.1 x 18.4 mm.

Czarę goryczy przelewa znikomej jakości aparat robiący  fotografie o wielkości 640 x 480 pikseli. Pytanie jednak ile fotek zmieści się w telefonie? Zaledwie garstka. A jakość samych fotografii pozostawia wiele do życzenia. Zabrakło również Bluetootha, Irdy, EDGE-a, odtwarzacza mp3 nie wspominając już o WiFi czy funkcjach internetowych takich jak pakiet Google. Opis LG KP130 jest więc litanią wad, których nie może zniwelować nawet największy atut – cena. LG KP130 jest tanim telefon, który nadal można kupić jako nowy, fabryczne zapakowany. Pytanie jednak czy nie lepiej zakupić nieco używany, jednak oferujący znacznie więcej aparat?