Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KP100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Jeśli cenisz sobie prostotę to telefon LG KP100 będzie dla Ciebie idealny. Został on wprowadzony do sprzedaży w drugiej połowie 2008 roku i już w tym czasie zajmował sektor tanich, prostych telefonów dla niewymagających użytkowników.

Jest to urządzenie o klasycznej budowie i wymiarach 101 x 46 x 12.9 mm. Aparat waży zaledwie 63 gram. Niestety nienajlepsze są opinie o wyświetlaczu LG KP100, który jest mały, ma niską rozdzielczość i nieodpowiednie nasycenie barwami.  W zamian za to pojemna bateria (900 mAh) trzyma bardzo długo. LG KP100 pozwala nawet na 4,5 godziny rozmów i 400 godzin czuwania. Opis funkcji LG KP100 jest krótki, gdyż telefon nie posiada Bluetooth, odtwarzacza mp3, radia FM i aparatu. Dzwonki na LG KP100 mogą być tylko polifoniczne, ale to zrozumiałe, skoro telefon posiada zaledwie 1 megabajt pamięci. Taka pojemność nie pozwala nawet na przekopiowanie na telefon jednej piosenki mp3 w przyzwoitej jakości. W pamięci telefonu zamontowano 16 dzwonków polifonicznych. Książka telefoniczna ma pojemność zaledwie 300 numerów.

Niestety wszelkie możliwości multimedialne takie jak motywy, gry na LG KP100 są odstawione na dalszy plan. To urządzenie ma być przystępne w obsłudze, a przy tym tanie. Cena LG KP100 jest niska i prawie każdy może sobie na niego pozwolić. Nowy egzemplarz to koszt zaledwie kilkudziesięciu złotych. Należy jednak pamiętać, że jest to urządzenie posiadające jedynie najprostsze funkcja służące do komunikowania.