Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KM900 Arena

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 480 x 800
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Telefon LG KM900 Arena to zaawansowane multimedialne urządzenie wyposażone w bardzo dobry ekran. Opis wyświetlacza LG KM900 Arena to same superlatywy: 480 x 800 pikseli, 16 mln kolorów, 3 cale, trójwymiarowy interfejs. Poza tym możliwości edycji menu i motywy na LG KM900 Arena są popularne.

Opinie o LG KM900 Arena są bardzo pozytywne. Szczególne zadowolenie budzą możliwości multimedialne - odtwarzanie filmów w formacie DivX/Xvid, WiFi, dźwięk w systemie Dolby Mobile czy GPS. Nie zapomniano również o odtwarzaczu mp3 (dzwonki na LG KM900 Arena są w formacie mp3) oraz aparacie fotograficznym o rozdzielczości 5 mpix z obiektywem Schneider-Kreuznach. Warto również wspomnieć, że urządzenie działa w sieci GSM oraz 3G. Pamięć telefonu można rozszerzać za pomocą kart MicroSD. Jeśli w pobliżu nie ma spotu WiFi to możemy korzystać z Internetu poprzez HSDPA 7.2 Mbps. Jedyne czego czego zabrakło (według niektórych) to systemu operacyjnego typu Android. Wszystkie te funkcjonalności pożerają jednak baterie, która ma pojemność 1000mAh. Intensywne użytkowanie np. poprzez granie w gry na LG KM900 Aren bardzo szybko opróżni akumulator.

Cena LG KM900 Arena jest proporcjonalna do jego możliwości. Nie jest to telefon tani, jednak oferuje wiele przydatnych funkcji i dobrą jakość wykonania. Do cech charakterystycznych designu należy zaliczyć metalową obudowę i hartowane szkło wyświetlacza.