Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KM500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG KM500 jest znany również pod nazwą LG KM500 Matterhorn. Jest to przykład telefonu muzycznego, który ma być konkurencją dla serii Walkaman. Urządzenie posiada obudowę typu slide oraz 2 calowy ekran o rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Aparat ma 2 mpix, jednak nie to jest najważniejsze w LG KM500 – wszak to telefon muzyczny. Opis LG KM500 pod względem funkcji muzycznych jest całkiem długi.

Telefon posiada klawisz Music Hot Key ułatwia dostęp do utworów. Za pomocą modułu Bluetooth można udostępniać utwór muzyczny trzem innym osobom i słuchać go naraz.  Dzwonki na LG KM500 mogą być w formacie mp3. Dodatkową opcją jest również radio oraz złącze jack 3,5 mm.

Opinie o LG KM500 są zróżnicowane. Największe zastrzeżenia wzbudza bardzo słaba bateria, która nie radzi sobie z muzycznym telefonem i trzeba ją zbyt często ładować. Pamięć wewnętrzną można rozszerzyć o kartę microSD. W zestawie jest już karta o pojemności 1 GB. Możliwe jest dołączenie do telefonu karty o pojemności 4 GB.

Gry na LG KM500 nie są najważniejszym elementem, jednak telefon również je obsługuje. Gorzej sprawa ma się z personalizacją wyglądu – motywy na LG KM500 nie są dostępne.

Cena LG KM500 jest stosunkowo niska. Telefon można zakupić bezproblemowo na aukcjach internetowych i w sklepach z telefonami. Jeśli ktoś chciałby wziąć to urządzenie wraz z umową abonamentową, to może mieć problem, gdyż operatorzy wycofują już go z oferty.