Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG920

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG KG920 to telefon dość nietypowy jeśli chodzi o budowę. Na pozór wydaje się dość klasyczny, jednak jego cechą charakterystyczną jest fakt, że część obudowy z aparatem jest obrotowa. Urządzenie miało swoją premierę w 2006 roku i wtedy było nowatorskie. Tym bardziej, że LG umieścił wewnątrz obudowy aparat o rozdzielczości 5 mpix.

Opis LG KG920 to jednak nie tylko aparat fotograficzny, ale również inne przydatne funkcje. Do komunikacji bezprzewodowej można używać Bluetooth. Pisanie smsów wymaga nieco przyczajenia gdyż rozłożenie przycisków i trackpada jest nieco nietypowe.  Zabrakło także możliwości zmian wyglądu menu. Motywy na LG KG920 są niedostępne.

Telefon posiada 128 MB pamięci, co pozwala na przechowywanie co najmniej kilkudziesięciu dzwonków w mp3 czy kilkuset polifonicznych. Dzwonki na LG KG920 są łatwo dostępne, a ich wybór jest spory. W telefonie przechowywać można również gry. Na LG KG920 odnajdziemy wiele hitów z PC oraz konsol np. King Kong, Splinter Cell - Chaos Theory, Commandos czy Red Faction Guerrilla.

Cena LG KG920 jest dość niska jak na telefon z aparatem 5 mpix. Pytanie jednak czy warto sięgnąć po to urządzenie? Jest to dość specyficzne urządzenie, które nie będzie się wszystkim podobać jeśli chodzi o kwestie stylistyczne. Mimo, że opinie o wyglądzie LG KG920 są podzielone, to pod względem technicznym jest to jednak telefon całkiem niezły.