Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG800

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG KG800 ze względu na stylistykę jest nazywany również LG Chocolate. Jego cechą charakterystyczną jest atrakcyjny wygląd oraz dość niska waga i wymiary.  Czy jednak opis funkcji LG KG800 jest również atrakcyjny?

Urządzenie działa w sieci GSM, więc zabrakło możliwości działania w UMTS – nowocześniejszej architekturze telekomunikacyjnej. Zabrakło również wejścia na kartę pamięci, jednak pamięć wewnętrzna wynosi około 128 MB, więc dzwonki na LG KG800 bez problemu się zmieszczą. Nie będzie również problemu z instalacją innych aplikacji. Gry na LG KG800 są stosunkowo łatwo dostępne i popularne. Motywy na LG KG800 działają, co jest nietypowe dla telefonów południowokoreańskiego producenta.

Telefon  LG KG800  oferuje również aparat 1.3 mpix z czterokrotnym zoomem oraz lampą błyskową. Fotografie nie wychodzą jednak zbyt dobre, więc nie można traktować tego elementu telefonu jako plusa.  Opinie o LG KG800  są najczęściej pozytywne, jednak niektórzy narzekają na drobne problemy z oprogramowaniem i słabą baterię (800 mAh).

Dziś, w kilka lat po premierze cena LG KG800  jest stosunkowo atrakcyjna. Pytanie jednak czy warto sięgnąć po to urządzenie? Bez wątpienia nie jest to produkt ponadczasowy czy wyjątkowy. Nie wyróżnia się niczym szczególnym pośród setek innych telefonów. Jedynie stylistycznie jest oryginalny, jednak nie każdemu taka unikatowość odpowiada.