Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG320

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

LG KG320 to ultra cienki telefon zaprezentowany po raz pierwszy na targach CeBit w 2006 roku.  Nie jest on ani najcieńszym, ani najlżejszym dostępnym na rynku aparatem, ale jego funkcje oraz dodatki w, które został wyposażony sprawiły, że zyskał miano przenośnego urządzenia multimedialnego. Wyświetlacz  KG320 jest dość duży jak na telefon tej klasy, co w parze z prostą, opływową klawiaturą sprawia, że wygląda on bardziej jak odtwarzacz MP3. Klawisze są duże i czytelne, a odstępy pomiędzy nimi są bardzo dobrze wyważone, dzięki czemu nawet użytkownicy z dużymi palcami będą mogli z powodzeniem i bez zbędnej frustracji z niego korzystać.

Jedynym mankamentem, który sprawia, że opinie są podzielone jest zbyt płaski przycisk centralny łączący klawisze kierunkowe. KG320 wyposażony jest w aparat z matrycą 1.3 megapiksela umożliwiający robienie zdjęć o rozdzielczości 1280 x 960, a liczne dodatki (np. lampa błyskowa wykonana w technologii LED) sprawiają, że jest on wart swej ceny.

W pudełku z telefonem znajdziemy dodatkową baterię, co jest bardzo dobrym ruchem ze strony producenta, gdyż dzięki temu możemy wydłużyć czas działania telefonu bez dodatkowych wydatków. 3.5 mm wejście słuchawkowe to kolejny plus, natomiast minusem jest wbudowana pamięć, której jest zaledwie 120 MB. Rozmiar ten nie pozwala na wgranie do pamięci telefonu dużej ilości plików muzycznych, ale z powodzeniem może być zagospodarowany przez dodatkowe aplikacje i motywy, których w internecie nie brakuje.