Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

LG KG300 to niezbyt popularny u nas model telefonu, który swoją premierę miał jeszcze w 2006 roku. Jego budowa jest klasyczna – duży wyświetlacz, a pod spodem spore, przejrzyście rozłożone przyciski. Pod względem stylistycznym niczym nie zaskakuje i projektanci tego modelu niczego nowego nie wnieśli do świata komórek. Wewnątrz – również niczego szokującego nie znajdziemy.

Dodatki w LG KG300 są dość standardowe - mamy aparat o rozdzielczości 2 mpix z funkcją nagrywania wideo, radio, gry, dyktafon, kalendarz, zegarek, budzik i w zasadzie tyle. Do komunikacji między telefonami używać można złącza Bluetooth. Z komputerem bez problemu połączymy się za pośrednictwem kabla USB. Dzięki WAP-owi możemy ściągać motywy i aplikacje bezpośrednio na swój telefon.

Pod względem rozmiarów opisywany LG nie robi ani dobrego, ani złego wrażenia. Jest stosunkowo poręczny – mierzy 100 x 46 x 17 mm i waży niespełna 90 g. Bateria o pojemności 800 mAh nie zapewni szczególnie dobrych osiągów – 3 godziny rozmów i 250 godzin czuwania to wszystko na co ją stać. Nic więc dziwnego, że opinie na jej temat w przypadku LG KG300 nie są zbyt pochlebne.

LG KG300 posiada 64 MB pamięci wewnętrznej co powinno wystarczyć osobom, które nie chcą go używać jako odtwarzacza multimedialnego. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, to można rozszerzyć ją kartą pamięci microSD.