Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG290

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG KG290 to stylowo wyglądający telefon typu slide. Użytkownikom niewątpliwie spodoba się jego lekki wygląd wynikający z możliwości schowania klawiatury numerycznej gdy nie jest ona potrzebna. Model ten posiada dobry wyświetlacz o rozmiarze prawie 2 cali umożliwiający wyświetlanie 256 tysięcy kolorów. Telefon LG ma długość 92 mm, szerokość 46 mm i grubość 17.7 mm oraz waży 90 gram. Wadą KG290 jest mała żywotność baterii, która pozwala na zaledwie 2 godziny rozmów lub 200 godzin w trybie czuwania, co może sprawić, że opinie użytkowników nie będą przychylne. LG KG290 wyposażony został w aparat o matrycy a 1.3 megapiksela umożliwiający również nagrywanie wideo.

Liczne dodatki jak radio, czy odtwarzacz wspierający formaty MP3 i AAC czynią ten telefon bardziej funkcjonalnym. Wbudowana pamięć to zaledwie 5MB, jednakże można ją powiększyć dokupując kartę microSD, co pozwoli na zostawienie standardowego odtwarzacza mp3 w domu i zastąpienie go właśnie KG290. Aparat firmy LG wyposażony został w liczne motywy i aplikacje (np kalkulator, czy organizer) z możliwością wgrywania dodatkowych ściągniętych z internetu (WAP) lub przesłanych za pośrednictwem Blueetooth, czy USB.

Urządzenie to jest trzyzakresowe. Oznacza to,  że obsługuje standardy GSM 900/1800/1900 MHz, dzięki czemu można bez najmniejszych problemów korzystać z niego będąc w podróży, czy na wakacjach i nie martwić się, że stracimy kontakt ze światem.