Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG280

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 160 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG KG280 to przykład stylowo przygotowanego telefonu z rozsuwaną klawiaturą. Jego cechą szczególną jest czerwono-czarne wykończenie, przez co bywa nazywany czekoladką. Po rozłożeniu klawiatury widzimy, że klawisze mają prostą budowę, ale ich kolory nie są takie same - LG postanowiło pomalować je na dwa kolory - szary i czarny. Wygląda to dość niecodziennie, ale nie można odmówić uroku temu zabiegowi stylistycznemu.

Niestety – mimo atrakcyjnego i nowoczesnego wyglądu, LG KG280 taki nie jest. Nie posiada złącza karty pamięci, a przestrzeń dyskowa jest ograniczona do kilku megabajtów.  Motywy i aplikacje należy więc wybierać z rozwagą, decydując się na najlepsze gry i programy.  Szkoda jednak, że zabrakło wsparcia dla mp3, przez co dzwonki mogą być tylko polifoniczne. Jest to grube niedopatrzenie, szczególnie że premiera telefonu miała miejsce nie tak dawno, bo w 2007 roku.

Warto również pamiętać, że ze względu na słabą jakość aparatu, LG KG280 nie powinien być używany do utrwalania ważnych chwil w życiu. Opinie o LG KG280 nie są najlepsze, ale nie ma w tym nic dziwnego – urządzenie miał premierę kilka lat temu, a już wtedy wywoływało niezadowolenie brakiem tak podstawowych funkcji jak mp3. Teraz przepaść dzieląca nowoczesne konstrukcje i LG KG280 jeszcze się powiększyła.