Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG275

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Cenisz sobie klasyczny wygląd? Szukasz urządzenia maksymalnie taniego? LG KG275 może zainteresować właśnie Ciebie. I wydaje się, że tylko Ciebie, gdyż jest to urządzenie bardzo proste, pozbawione niektórych bardzo ważnych funkcji. Czego zabrakło?

Chociażby możliwości wysyłania mmsów, aparatu, czy czegoś tak oczywistego jak wsparcie dla Javy. Właśnie dlatego motywy i aplikacje nie są dostępne na ten telefon. Nie ma możliwości kupienia i ściągnięcia przez WAP nowych, bestsellerowych gier.  LG KG275 nie posiada również GPRS-u, Bluetootha. Dostępna pamięć wewnętrzna wystarczy raptem na kilkaset smsów i nic więcej. Bateria również nie należy do mocnych stron – zapewnia 150 min rozmów oraz 250 godzin czasu czuwania. Czarę goryczy przelewa ekran, który ma zaledwie rozmiar 128 x 128 pikseli i wyświetla 65 tys. kolorów. Dodatki, które dostępne są w niemal każdym obecnie produkowanym modelu, tutaj są niedostępne. Łatwo więc dość do prostego wniosku – ten telefon jest z innej epoki.

Nic więc dziwnego, ze opinie o LG KG275 są raczej negatywne – nie oferuje nic ciekawego, jednak warto pamiętać, że to jedna z najtańszych (o ile nie najtańsza) propozycja na rynku i jako prosty, budżetowy telefon może się sprawdzić. Tym bardziej, że klasyczna sylwetka oraz wygodne, spore klawisze powinny odpowiadać osobom starszym, które dopiero zaczynają przygodę z komórkami.