Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG245

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

LG KG245 to do bólu prosty i klasyczny telefon typu muszelka, który nie zaskakuje użytkownika ani funkcjami ani wyglądem. Jego niewątpliwym atutem jest jednak niska cena, która powoduje, że jest to urządzenie warte rozważenia, jeśli szuka się naprawdę taniego, używanego telefonu. Plusem mogą być również wymiary - 89,00 x 46,00 x 21,80 mm oraz niska waga - zaledwie 83 gramy.

Telefon nie należy do grona szczególnie zaawansowanych technologicznie – aparat z czterokrotnym zoomem optycznym potrafi robić fotografie zaledwie w jakości VGA (640x480 pikseli), a kilku megabajtowej pamięci nie można rozszerzyć kartą microSD. Na szczęście do transmisji danych można używać min. Bluetootha oraz GPRS-u. Zabrakło jednak wsparcia dla EDGE, nie mówiąc już o szybszych protokołach takich jak HSDPA czy jakże wygodnym WiFi. Ograniczona pamięć telefonu wpływa na to, że motywy i aplikacje na LG KG245 należy wybierać z rozwagą, gdyż miejsca będziemy mieć zaledwie na kilka aplikacji.

Bateria Li-Ion 830 mAh według producenta wystarczy na 3 godziny rozmów i 200 godzin czasu czuwania, co przekłada się na prawie 8,5 doby nieustannej pracy. Przed zakupem używanego egzemplarza pamiętać należy o tym, że premiera tego modelu miała miejsce w 2006 roku, więc niektóre egzemplarze dostępne na rynku wtórnym mogą być mocno wyeksploatowane.