Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG240

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Jeśli szukasz taniego, małego, co za tym idzie poręcznego aparatu to telefon LG KG240 wydaje się być ciekawą propozycją dla Ciebie. Jest to urządzenie proste, jednak posiadające najbardziej przydatne opcje. Ekran może nie poraża swoimi parametrami, ale jest stosunkowo wygodny. Telefon posiada złącze Bluetooth, obsługę mp3, więc dzwonki na LG KG240 mogą być w tym formacie. Minusem jest mała pamięć wewnętrzna (4 MB), której nie można rozszerzyć kartami microSD. Właśnie dlatego gry na LG KG240 należy kupować z rozwagą, gdyż zmieści się ich maksymalnie około dziesięciu. Biblioteka tytułów jest za to duża. Można sięgnąć chociażby po Ghostbusters, Tony Hawk VERT czy World Series Of Poker: Hold'em. Opis gier na LG KG240 nie ma jednak większego sensu. Warto zajrzeć do kategorii na naszym portalu.

Niestety motywy na LG KG240 nie są możliwe do instalacji. Zabrakło również radia oraz wybierania głosowego. Mimo wszystko opinie o LG KG240 są dość pozytywne, jednak należy pamiętać, że jest to urządzenie proste, które może zadowolić tylko najmniej wybrednych użytkowników. Największą bolączką telefonu jest bez wątpienia mała pamięć.  Co przemawia na plus dla LG KG240? Cena – to ona jest wyznacznikiem wartości tego telefonu. Jeśli możecie go kupić bardzo tanio, to można się nim zainteresować. W przeciwnym wypadku można odnaleźć urządzenie o kilka klas lepsze.