Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG225

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Stylowy telefon LG KG225 jest na rynku od 2006 roku. Mimo tak długiego czasu od premiery, jego stylistyka nadal się broni – jest to mały, delikatny, owalny telefon typu muszelka. Urządzenie było dostępne w dwóch kolorach – białym i czarnym. Niestety – od strony technicznej widać, że czas jest niemiłosierny.

Pierwsze co rzuca się w oczy to wyświetlacz wykonany w przestarzałej technologii i mający małą rozdzielczość 128 x 128 pikseli. Dodatki również nie są mocną stroną LG KG225 – aparat ma tylko rozdzielczość VGA, zabrakło Bluetooth, EDGE czy innych, bardziej zaawansowanych standardów komunikacji oraz odtwarzacza mp3. Właśnie dlatego dzwonki mogą być tylko monofoniczne i polifoniczne.

Wbudowana pamięć ma kilka MB, co nie pozwoli na przechowywanie wielu plików. Jest to o tyle niewygodne, że telefon obsługuje Javę, więc motywy i aplikacje można ściągnąć za pośrednictwem WAP-u. Na naszej stronie odnaleźć możecie m.in. symulator życia The Sims 3 oraz bazujący na filmowej licencji Madagaskar 2.

Opinie o LG KG225 w momencie premiery były dość pozytywne – telefon miał atrakcyjne wymiary, działał bez zastrzeżeń, jednak po latach użytkowania nie jest to takie pewne. Szczególną uwagę należy zwrócić na jakość baterii, która w momencie opuszczania fabryki gwarantowała raptem 180 minut rozmów i 300 godzin czuwania.