Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG220

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Jeśli szukasz taniego, rozkładanego telefonu to LG KG220 jest ciekawą propozycją. Na rynku wtórnym ten produkowany od 2006 roku telefon jest dostępny za kilkadziesiąt złotych. Co jednak otrzymujemy za tę cenę?

Telefon LG KG220 charakteryzuje się prostą budową i stylistyką. Jego wymiary wynoszą 84,50 x 43,50 x 21,70 mm, a waga około 80 gram. Jest to więc urządzenie bardzo poręczne i wygodne w użytkowaniu. Niestety nie można personalizować wyglądu menu, gdyż motywy na LG KG220 nie działają.

Opis LG KG220 nie jest zdumiewający – ekran jest mały, nie poraża również właściwościami. Nadaje się tylko do podstawowych zastosowań. Brak złącza kart pamięci, a zarazem mała pamięć wewnętrzna (1 MB) nie pozwala na przetrzymywanie wielu plików. Dzwonki na LG KG220 nie mogą być w formacie mp3, więc z nimi nie ma problemu. W telefonie zmieści się masa sygnałów polifonicznych. Gorzej w aplikacjach Java. Gry na LG KG220 to produkt deficytowy – jednocześnie możne trzymać ich zaledwie kilka. A jest w czym wybierać, bo na tym urządzeniu można uruchomić np. Commandos czy Red Faction Guerrilla przeznaczony na telefony komórkowe.

Jedną z niewielu zalet LG KG220 jest cena. Poza tym jest to telefon nie wyróżniający się niczym. Jego technologiczne nieodciągnięcia i archaizmy są widoczne i przy ewentualnym zakupie należy pamiętać, że urządzenie nie ma chociażby Bluetooth. Dziś opinie o LG KG220 nie mogą być więc bardzo pozytywne.