Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LG KG195

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
LG
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon LG KG195 to lekki, prosty w budowie i obsłudze telefon południowokoreańskiego producenta.

Opis LG KG195 jeśli chodzi o właściwości technicznie nie jest zbyt imponujący. Telefon ma co prawda aparat fotograficzny, jednak jest on typu VGA, więc fotografie zrobione za jego pomocą są małe i niewyraźne.  Do komunikacji można wykorzystywać tylko Bluetooth, zabrakło np. WiFi czy HDSPA. Na szczęście jest obsługa dla plików mp3, więc dzwonki na LG KG195 mogą być właśnie w takim formacie. Pamięć wewnętrzna telefonu wynosi 64 MB i może być rozszerzana kartami pamięci microSD.  W telefonie można przechowywać wiele różnego rodzaju plików np. gry na LG KG195 są całkiem popularne i można je nabyć np. na naszej stronie. Niestety problem jeśli chodzi o motywy na LG KG195 – po prostu ich nie ma.  Jest za to radio FM oraz odtwarzacz wideo. Bateria pozwala na około 2,5 godziny rozmów.

Opinie na temat LG KG195 są dość pozytywne, jednak telefon nie uzyskał rzeszy fanów. Poszukiwacze tanich telefonów wolą jednak kupować produkty bardziej renomowanych marek. Warto przy tym wspomnieć, że cena LG KG195 jest naprawdę niska, jednak nawet w momencie premiery opisywane urządzenie nie należało do zaawansowanych technologicznie. Mimo wszystko LG KG195 posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności do podstawowych zastosowań telefonu komórkowego.